Положення та умови

Положення та умови

Договір публічної оферти

1. Договір публічної оферти
Загальні положення.
Інтернет-магазин decorcnc.com (далі – Продавець), публікує цей договір (далі – Договір), який має відповідну юридичну силу, про продаж товарів, представлених на офіційному інтернет-сайті Продавця, фізичним і юридичним особам (далі – покупець).
Відповідно до статей 633, 641, 642 Цивільного кодексу України (далі – ГКУ) та Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103, даний документ є офертою, а факт вчинення покупцем замовлення, в усній (по телефону або в торговому приміщенні Продавця) або письмовій (через сайт) формі, і отримання даного замовлення Продавцем є повним і безумовним прийняттям даного публічного договору та інформації, викладеної на сайті.
Використання послуг і покупка товарів, послуг інтернет-магазину decorcnc.com передбачає згоду особи, яка користується послугами або купує товар з правилами, термінами, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними в даному документі.
Приймаючи цей договір, Покупець підтверджує, що:
1.1. на момент покупки товару йому виповнилося 18 років;
1.2. інформація, що надається при замовленні товарів або послуг, є правильною і актуальною;
1.3. надана контактна інформація може бути використана з метою інформування про зміни в роботі, акційні пропозиції або іншої інформації, пов’язаної з діяльністю продавця.
На підставі вищесказаного, уважно ознайомтеся з даним договором і якщо ви не згодні з будь-яким з його пунктів, будь ласка, покиньте сайт.
У цьому Договорі, якщо зміст не вимагає іншого, терміни слід тлумачити таким чином:
«Оферта» – публічна пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній та юридичній особі, з метою укласти договір купівлі-продажу на існуючих умовах, зазначених в Договорі.
«Товар» – перелік найменувань асортименту, представлений на офіційному сайті Продавця, але не обмежується тільки сайтом.
«Продавець» – компанія, що реалізує Товар, представлений в інтернет-магазині, але не обмежується тільки сайтом.
«Покупець» – фізична або юридична особа, яка вступила в договірні відносини з Продавцем на умовах, зазначених в Договорі.
«Акцепт» – повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.
«Замовлення» – окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при розміщенні заявки на інтернет-сайті Продавця або замовлені будь-яким іншим способом.
«Кур’єрська доставка» – безпосередня передача товару від Продавця до Покупця третьою особою українських компаній, що надають послуги експрес-доставки.
«Інтернет-магазин» – веб-сторінка продавця decorcnc.com
«Місце продажу Товару» – торгове приміщення (магазин або склад) Продавця.

Предмет договору

2. Предмет договору.
2.1. Продавець здійснює продаж Покупцеві Товару відповідно до діючих на момент здійснення замовлення цінами, а Покупець зобов’язаний оплатити і прийняти Товар відповідно до умов цього Договору.
2.2. Даний договір є офіційним документом Продавця і є невід’ємною частиною оферти.
2.3. Продаж товару здійснюється в торговому приміщенні Продавця.

Момент укладання договору

3. Момент укладання договору.
3.1. Текст договору є публічною офертою (відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України та Правил продажу товарів на замовлення поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103).
3.2. Факт оформлення замовлення у Продавця, як самостійно, так і за допомогою оператора, є беззаперечним прийняттям умов даного Договору, і Покупець надалі виступає як особа, яка вступила в договірні відносини. Покупець зобов’язується самостійно ознайомитися з умовами договору, Продавець не зобов’язаний інформувати Покупця про наявність договору.
3.3. Моментом вступу Покупця в договірні відносини з Продавцем вважається момент замовлення Товару, незважаючи на спосіб замовлення і форму оплати.
3.4. На письмову вимогу Покупця Продавець оформляє договір в письмовій формі, який підписується Сторонами.
3.5. Покупець самостійно і за власним бажанням зв’язується з Продавцем, що означає, що покупець ознайомився з даним договором і погоджується з його умовами.

Ціна товару

4. Ціна товару.
4.1
. Ціни в інтернет-магазині зазначені в в доларах США несуть тільки ознайомлювальний характер. Всі розрахунки в національній валюті гривня.
4.2. Ціни в інтернет-магазині вказані в національній валюті України (гривня) за одиницю товару відповідно до існуючого прейскурантом.
4.3. Продавець залишає за собою право змінювати ціну Товару до моменту оформлення замовлення без попередження Покупця.
4.4. Остаточною є ціна, зазначена менеджером при оформленні замовлення.
4.5. Ціни, зазначені на сайті decorcnc.com носять ознайомчий характер.

Оплата товару

5. Оплата товару.
5.1. При готівковій формі оплати Покупець зобов’язаний оплатити Продавцю вартість замовлення в момент його передачі, якщо інше не передбачено домовленістю або договором між сторонами.
5.2. Оплата товарів та послуг інтернет-магазину decorcnc.com здійснюється в національній валюті України відповідно до цін і тарифів, встановлених на момент покупки товарів або отримання послуг.
5.3. Оплата товарів і послуг інтернет-магазину decorcnc.com здійснюється відповідно до розділу «Оплата», опублікованому на сайті decorcnc.com. Оплата зараховується тільки за умови дотримання порядку, опублікованому на сайті.
5.4. У разі несплати, неповної або несвоєчасної оплати інтернет-магазин decorcnc.com залишає за собою право ненадання товару, призупинення або повного невиконання взятих на себе зобов’язань і при цьому не несе відповідальності за можливі наслідки такого рішення / дій.
5.5. Товари та послуги гарантуються і надаються тільки за фактом отримання оплати інтернет-магазином decorcnc.com. До моменту отримання оплати інтернет-магазин decorcnc.com не несе ніяких зобов’язань перед Покупцем.
5.6. При безготівковій формі оплати обов’язок Покупця по сплаті вартості товару вважається виконаним з моменту зарахування відповідних грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця.

Доставка товару

6. Доставка товару
6.1. Оплата товарів та послуг інтернет-магазину decorcnc.com здійснюється відповідно до розділу «Доставка», опублікованому на сайті decorcnc.com.
6.2. Покупець має право отримати замовлений ним товар за допомогою самостійного вивезення (самовивозу) з торгового приміщення Продавця (магазин або склад), або скористатися послугами кур’єрської доставки. Продавець самостійно не здійснює доставку замовленого Товару Покупцю.
6.3. Само вивіз здійснюється Покупцем з торгового приміщення Продавця (магазин або склад), який буде зазначений у замовленні.
6.4. Кур’єрська доставка замовлення Покупцеві здійснюється за погодженням з Покупцем і за вказаною ним адресою.
6.5. Доставка замовленого товару здійснюється тільки в межах України якщо інше не передбачено попередньою домовленістю між сторонами.
6.6. Продавець не несе відповідальність за пошкодження товару в процесі транспортування службами кур’єрської доставки.

Продаж товару і послуг

7. Продаж товару і послуг.
7.1. Інтернет-магазин decorcnc.com не гарантує 100% відповідності кольору товару на фото
7.2. Інтернет-магазин decorcnc.com не гарантує безумовне виконання замовлення. Всі послуги та товари надаються за принципом «як є». Задіяні технічні системи (веб-сторінка і сам сайт decorcnc.com) можуть включати не виявлені технічні помилки, наслідком яких є неможливість виконання замовлення, покупки товару або його несвоєчасне виконання. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським фактором або ж обставини непереборної сили.
7.3. У разі неможливості або несвоєчасного виконання прийнятих на себе зобов’язань за обставин, викладених у п.7.1 (виключаючи «форс-мажор») інтернет-магазин decorcnc.com несе відповідальність в межах сум, отриманих від клієнтів в якості оплати за товари або послуги.
7.4. Інтернет-магазин decorcnc.com не несе і ні за яких обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від клієнта в якості оплати за товари і послуги.
7.5. У разі відмови клієнта від отриманої послуги або товару після оплати та доставки замовлення від кур’єра, грошові кошти, сплачені Покупцем, не повертаються за умови, що даний товар є належної якості. При неповній оплаті замовлення, продукція замовнику не надсилається.
7.6. Місцем продажу Товару є торгове приміщення Продавця (магазин або склад).

Відповідальність перед третіми особами

8. Відповідальність перед третіми особами.
8.1. Інтернет-магазин decorcnc.com не несе ніякої відповідальності за використання або подальше використання товарів і послуг, придбаних у інтернет-магазині decorcnc.com і з його допомогою.

Права та обов’язки Сторін

9. Права та обов’язки Сторін.
9.1. Продавець зобов’язується:
9.1.1. Не розголошувати будь-яку приватну інформацію Покупця і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
9.1.2. Надати Покупцеві можливість отримання безкоштовних телефонних консультацій за телефонами, вказаними на сайті (decorcnc.com). Обсяг консультацій обмежується конкретними питаннями, пов’язаними з виконанням замовлення.
9.1.3. Продавець залишає за собою право невиконання замовлення в разі виникнення форс-мажорних обставин.
9.1.4. Продавець залишає за собою право змінювати цей Договір в односторонньому порядку до моменту його укладення.
9.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання товарів Покупцем, замовлених в інтернет-магазині.
9.3. Продавець має право передати свої права і обов’язки по виконанню Замовлень третім особам.
9.4. Покупець зобов’язується:
9.4.1. До моменту звернення в інтернет-магазин decorcnc.com ознайомитися зі змістом Договору-оферти, умовами оплати та доставки на сайті інтернет-магазину.
9.5. Право власності на Замовлення, а також ризик його випадкового пошкодження або втрати переходять до Покупця з моменту передачі товару.

Форс-мажорні обставини

10. Форс-мажорні обставини.
10.1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за умовами договору на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов’язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т.д.), військові дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т.д., заборонні заходи державних органів (заборона перевезень, валютні обмеження, міжнародні санкції, заборони на торгівлю і інше). Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій і кожна зі сторін приймає на себе свій ризик за результатами форс-мажорних обставин.

Авторські права

11. Авторські права.
Вся текстова інформація та графічні зображення, розміщені на сайті інтернет-магазину (decorcnc.com), є власністю Продавця і / або його постачальників і виробників Товару.

Інформація та її використання

12. Інформація та її використання.
12.1. Покупець зобов’язаний надати точну і правдиву інформацію в кількості, необхідній для надання послуг та / або покупки товару, які він отримує або купує. Інформація, надана Покупцем, при необхідності може бути опублікована у відкритих джерелах.
12.2. Інтернет-магазин decorcnc.com має право на свій розсуд вимагати від Покупця документального підтвердження автентичності наданої інформації.
12.3. Надання неточної інформації або ненадання такої інформації на вимогу інтернет-магазину decorcnc.com може служити приводом для призупинення надання послуг або продажу товару. При цьому інтернет-магазин decorcnc.com не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані Покупцем у разі призупинення \ невиконання послуг або не продажу товару за умови невиконання пункту 12.1.
12.4. Продавець збирає і обробляє персональні дані Покупців (а саме: прізвище, ім’я, по батькові Покупця, адреса доставки, контактні телефони, адресу електронної пошти і т.д.) з метою виконання умов даного Договору.
12.5. Здійснюючи Замовлення Товару через інтернет-магазин decorcnc.com, Покупець дає згоду на збір і обробку такої інформації.
12.6. Доступ до персональних даних Покупця мають тільки особи, які безпосередньо залучені до виконання Замовлення.
12.7. Продавець зобов’язується: дотримуватися конфіденційності щодо персональних даних Покупців; не допускати спроби несанкціонованого використання персональних даних Покупців третіми особами; виключити доступ до персональних даних Покупців осіб, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлення, крім випадків, передбачених чинним законодавством України.