Loading file

Модель занадто велика і була зменшена у розмірі, щоб уміститися в робоче поле верстата. [Приховати]

The model is too large to fit in the printer's build tray. [Приховати]

Модель занадто велика [Приховати]

Якість моделі відрізняється від оригіналу. Зроблено з метою покращення часу завантаження на мобільну версію. Можна подивитись, як виглядає не стандартна модель. [Приховати]

Попередження: вибраний принтер не може друкувати в повному кольорі [Приховати]

Попередження: моделі об’єктів із кількома сітками ще не підтримуються [Приховати]

Попередження: об’єкт DXF не підтримується  [Приховати]

Попередження: не вдалося організувати models [Приховати]


Різьблена декоративна накладка No9
Единица:      
Масштаб:
%
L × W × H:
X: × Y: × Z:  см 
Обертання:
X: ° Y: °  

Статистика моделі:

Объём модели: см3
Площадь поверхности: см2
Розміри моделі:
x x см
Кількість фігур:

Різьблена декоративна накладка No9

Перегляньте розділ довідки і прочитайте опис.

Завантажити модель

Різьблена декоративна накладка No9 за попереднім замовленням. Якість 3D-моделі з мінімальною кількістю полігонів, це зроблено для кращого завантаження та перегляду виробу. Демо перегляд моделі необхідний, щоб побачити виріб за вашим розміром та розрахунком вартості виробу. Для виробництва ми використовуємо якісні 3D-моделі. Ви можете масштабувати модель, вибрати матеріал і додаткові опції. Ви можете отримати попередню вартість виробу з якісного натурального дерева та інших матеріалів. Детальніше в описі або на сторінці з інструкціями.

Loading price
Стандартні розміри матеріалів

Виберіть покриття, дивіться текстури.

Пост-обробка
 • Ручне підрізування кутів
 • Шліфування (ручне доопрацювання)
 • Патина (ефект старіння)

Опис

Різьблена декоративна накладка No9

Основне призначення – декорування меблів, дверей та інших предметів інтер’єру. Різьблена декоративна накладка No9 може бути виконана з різних матеріалів, в основному замовлених з натурального дерева, МДФ, фанери, але можливо і з модельного пластика. Різьблені меблеві накладки виготовляються на верстатах з ЧПУ, відповідно до ваших розмірів і вимог до продукції. Якщо у нас не достатньо  необхідних опцій або матеріалів, просто напишіть нам. Є інформаційний розділ  які ми постійно оновлюємо.

 1. Вибір замовлення на декоративну накладку No9. Є два варіанти, що відрізняються вибором матеріалу. У першому варіанті «3D Фрезерування на ЧПУ (st. size)” використовуються стандартні розміри матеріалу, на складі завжди є певний обсяг або ми можемо швидко отримати його для вашого замовлення. Якщо його немає в списку, будь ласка, повідомте нам про це. Другий варіант «3D Фрезерування на ЧПУ (custom size)» полягає у виготовленні щитів (заготовок) на замовлення при необхідності. Наприклад, великогабаритні вироби. Ви повинні розуміти, що ми не можемо заздалегідь розрахувати вартість і для цього потрібно більше часу.
 2. Різьблена декоративна накладка No9 вибір матеріалу.  Матеріал групується не за сортами, а за розміром. Все дуже просто, спочатку пункт крок1 (замовлення), потім крок2 матеріал зі списку активних. Якщо розмір деталі не сильно відрізняється від стандартного матеріалу, який ми використовуємо, то вибираємо аналогічний розмір. Наприклад, потрібна декоративна накладка товщиною 15мм, вибирайте матеріал 18мм. У примітці до замовлення вкажіть необхідну товщину. Перерахуємо ціну,  і ми відправимо вам електронний лист. Різниця в ціні на великих накладках або при глибокому рельєфі може бути помітна.
 3. Різьблене декоративне накладення покриття. За замовчуванням використовується “Без покриття”. Він згрупований за призначенням «Масло з твердим воском для меблів», «Тверде масло для стільниці» і т.д. Хочемо попередити, що фактури покриття не дають 100% відповідності кінцевому результату, це залежить від матеріалу. Рекомендована кількість шарів – не менше трьох, особливо якщо виріб знаходиться в середовищі підвищеної вологості.
 4. Масштабування декоративної накладки No9 здійснюється за допомогою кнопок навігаціїРізьблена декоративна накладка No9 налаштування розміру4.1.1. «Одиниця», напевно, зрозуміло
  4.1.2. «Масштаб» – за допомогою повзунка змініть розмір зі збереженням пропорцій моделі.
  4.1.3. «Д х Ш х В» – для більш точного введення розмірів, при розблокуванні замка можна змінювати розміри довільно (не пропорційно). Коли з’явиться кнопка «Застосувати», не забудьте зберегти і заблокувати значок «Замок»Різьблена декоративна накладка No9 налаштування розміруЯк бачите, все просто.
 5. Оплата, детальніше тут
 6. Доставка, детальніше читайте тут.
 7. Терміни виготовлення

Додаткова інформація

Види робіт/послуг

Виготовлення елементів декору з каталогу

Тип виробу/послуги

Декоративна накладка, Завантажити 3D модель

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Різьблена декоративна накладка No9”“
Менеджери
Зворотній зв'язок
Відповімо на будь-які питання на цю тему.
Зв'язатися