Різьблений декор з дерева на ЧПУ

Декоративна різьблена розетка No1
$5.00
Декоративний різьблений кутовий елемент No1
DNAU001
..
0
$1.00
Декоративний різьблений кутовий елемент No2
DNAU002
..
0
$1.00
Декоративний різьблений кутовий елемент No32
DNAU032
..
0
$1.00
Дерев'яна накладка на меблі No1
$1.00
Дерев'яна накладка на меблі No9
$1.00
Дерев'яна різьблена балясина No1
$5.00
Дерев'яна різьблена ніжка No1
$50.00
Дерев'яна різьблена рама 800x1130x30 No1
$150.00
Дерев'яний різьблений картуш No22
$5.00
Дерев'яний різьблений кронштейн No1
$5.00
Різьблений дерев'яний молдинг (багет) No1
$12.00

Різьблений декор з дерева на ЧПУ

Виробництво різьбленого декору на ЧПУ. Накладний декор з натурального дерева для виготовлення меблів. На замовлення різьблені дерев'яні вироби високої деталізації, для декорування меблів, квартир, будинків, інтерьера

 Сучасна меблева промисловість щодня розвивається швидкими темпами - не стоять на місці ні технології, ні дизайнерські ходи і рішення. На ринку сучасних меблів можна знайти найрізноманітніші зразки стільців, столів, ліжка та інших атрибутів на будь-який смак - класика, модерн, постмодерн. Але не варто забувати, що таке виробництво - все одно залишається масовим. Звичайно, існують виробники, які роблять оригінальний зразок меблів спеціально для вас, тобто дають гарантію того, що такого атрибута меблів з таким дизайнерським оформленням більше ні у кого не зустрінеш. Але ціна такого виготовлення часто дуже висока, тому останнім часом особливої ​​популярності став набирати так званий декор меблів.

Меблевий декор - оригінальність і стиль

Суть полягає в тому, що вже готові меблі фахівці оформляють на ваше замовлення. Це стане в нагоді для тих, хто істотно хоче оновити старі меблі, а також для тих, хто хоче зробити оригінальні і вишукані елементи дизайну з новопридбаною меблів.

Одні з основних напрямків в декорі меблів - це різьблення по дереву. Деревний матеріал, незважаючи на сучасні тенденції скла і пластика в оформленні дизайну квартир і офісів, все одно залишається одним з головних «виробників» меблів. У дереві відчувається відлуння минулого, витонченого і оригінального. Тому вигравірувані малюнки на ваших шафах, столах, стільцях істотно оновлять дизайн вашого житлового простору.

Професійний декор меблів здійснить всі ваші бажання і переваги, втілить всі ваші смаки. Адже у такого виду оформлення дизайну ваших меблів немає рамок і обмежень, а є лише повна свобода дій. Якщо ви любите класику - то зовсім доречними будуть візерунки чи графіка в стилі бароко або ренесансу. Для цінителів сучасного мистецтва прекрасно підійде модерний або постмодерний арт. Вибір широкий - і він залежить тільки від вас. Вибір залежить також і від загального ансамблю всього дизайнерського простору. Бажання зробити приміщення більш комфортним, або більш світлим, або візуально вільніше - всі ці бажання повинні узгоджуватися з тими декоративними рішеннями, які пропонуєте ви і які пропонують вам професійні декоратори.

Ще один цікавий вид декору - це так званий «накладної». На відміну від різьблення по дереву, даний спосіб декорування меблів передбачає симетричну компоновку різних візерунків і орнаментів в цільну композицію. Такий декор меблів здійснюється за допомогою звичайної проклейки або ж шляхом пристосування орнаментів на поверхню меблів за допомогою цвяхів. Цей різновид декору значно дешевше, ніж різьблення по дереву, наприклад, поетом дуже популярна в сучасному економічно нестабільно суспільстві.

Здійсніть свою мрію - замовте оригінальні і неповторні декоративні рішення професіоналам своєї справи, отримаєте масу задоволення і чудово декоровану квартиру.

icon_viber Viber icon_mes Messenger icon_email Email icon_teleg Telegram