Loading file

Модель занадто велика і була зменшена у розмірі, щоб поміститися в робоче поле верстата. [Приховати]

Модель занадто велика, щоб поміститися на верстаті з ЧПУ. [Приховати]

Модель занадто велика, вибрано відповідний верстат з ЧПУ. [Приховати]

Модель замала і була збільшена. Якість моделі відрізняється від оригіналу. Зроблено з метою покращення часу завантаження на мобільну версію. Можна подивитись, як виглядає не стандартна модель. [Приховати]

Попередження: вибраний принтер не може друкувати в повному кольорі [Приховати]

Попередження: моделі об’єктів із кількома сітками ще не підтримуються [Приховати]

Попередження: об’єкт DXF не підтримується  [Приховати]

Попередження: не вдалося організувати models [Приховати]


Різьблений дерев’яний фасад для меблів No25
Одиниця:      
Масштаб:
%
L × W × H:
X: × Y: × Z:  см 
Обертання:
X: ° Y: °  

Статистика моделі:

Обсяг матеріалу: см3
Обсяг ящика: см3
Площа поверхні: см2
Вага моделі: г
Розміри моделі:
x x см
Кількість фігур:
Total Path: см

Різьблений дерев’яний фасад для меблів No25

Різьблений дерев’яний фасад для меблів No25 на замовлення з дуба, бука, вільхи.  Для виробництва використовуємо стандартні розміри 18мм, 20мм, 25мм, 26мм, 30мм, 38мм, 40мм. Великі замовлення обговорюються окремо. Тому зверніть увагу на відповідність матеріалу та розміру виробу.

Наприклад потрібна товщина 27мм, то в роботу піде щит 30мм. З’єднання деталей стійки (рами, обв’язки) різьбленого дерев’яного фасаду для меблів No1 може бути 90 ° і 45 °. Ширина рами (обв’язки) 72мм, можна обговорювати всі розміри. Якість 3Д моделі занижена спеціально для кращого завантаження. Перегляд моделі необхідний щоб бачити виріб при вашому масштабі.

Loading price
Меблевий щит, Ясень, Сорт A/B, 20мм
Меблевий щит, Дуб, Сорт A/B, 20мм
Меблевий щит, Бук, Сорт A/B, 20мм
Меблевий щит, Вільха, Сорт A/B, 20мм

Виберіть вид послуги, впливає на ціну виробу.

Замовлення
  • 3D моделювання
  • 3D Фрезерування на ЧПУ

Виберіть покриття, дивіться текстури.

Додаткові опції:

Пост-обробка
  • Ручне підрізування кутів
  • Шліфування (ручне доопрацювання)
  • Патина (ефект старіння)

Опис

Інформаційний розділ можна знайти тут

1.Основні відомості про Різьблений дерев’яний фасад для меблів No25

Різьблений дерев’яний фасад для меблів No1 фрезерується на верстатах з ЧПУ.  Для невеликих замовлень ми використовуємо стандартні меблеві щити з дерев’яного масиву товщиною 18,20,25,30,38,40 мм. Фасад з масиву дерева (з твердих порід дерева) коштує недешево, тому не приділіть час на вибір декору.

Ми не можемо показати в магазині варіанти, які задовольнять абсолютно всіх. Практично всі елементи декору можна змінювати на свій смак, збільшувати або зменшувати в розмірах або додавати-замінювати центрально-кутовий декор, наприклад. Практично завжди, потрібно доопрацювання.

Якщо вибираєте з каталогу різьбленого декору готову 3d моделей то безкоштовно. У  розділі каталогу «Різьблений декор (накладки)» можна підібрати додаткові елементи декору. Якщо вам потрібно щось особливе, загляньте в розділ «Наші послуги».

При перегляді моделі ви зможете попередньо переглянути, як буде виглядати ваш товар. Хочемо ще раз сказати, що завантажена на сервер 3d модель спеціально виконана з невеликою кількістю багатокутників. Це необхідно для зниження навантаження і збільшення швидкості завантаження на мобільних телефонах.

Перш ніж оплачувати різьблений дерев’яний фасад для меблів No1, ми відправимо вам рендеринг моделі (3D візуалізацію), і тільки після узгодження приступимо до роботи.  Для виробників меблів ми можемо зробити накладний декор окремо, або виготовимо тільки фільонку.  З’єднання деталей стійки (рами, обв’язки) різьбленого дерев’яного фасаду для меблів No1 може бути 90 ° і 45 °. Ширина рами (обв’язки) 72мм, можна обговорювати всі розміри.

  • Різьблений дерев’яний фасад для меблів No25, вибір замовлення

При виготовленні фасадів існує два варіанти: фрезерування 3D «1В» (стандарт) і «2В» 3D фрезерування з невеликим кроком. У більшості випадків звичайного фрезерування з ЧПУ досить, щоб вийшов гарний меблевий фасад. У випадках, коли потрібен дуже тонкий і дуже деталізований 3D рельєф, виберіть другий варіант: «3D фрезерування з ЧПУ (мін. крок)». Час фрезерування значно збільшується (і ціна).

  • Матеріал

Проблем з вибором матеріалу виникнути не повинно. Угруповання здійснюється не за типом деревини, а за товщиною матеріалу. Вибирайте розмір, відповідний товщині 3d моделі. Якщо потрібного вам матеріалу немає в списку, постараємося його знайти. Не забувайте, якісна деревина коштує недешево. Якщо ви не збираєтеся використовувати прозорі воскові масла варто придивитися до менш цінним породам деревини. Ці рекомендації не для виробників меблів, вони розуміються на цьому (можливо, краще нас :-), просто вони повинні бути не гіршими).

  • Покриття

Для покриття різьбленого дерев’яного фасаду для меблів ми використовуємо тільки масло-віск, наприклад, меблі з твердим воском, тунг, а також масло для стільниці. Тут теж є варіанти здешевлення меблевого фасаду. Наприклад, є два європейських бренду, різниця в ціні майже подвійна. Також ми приймаємо замовлення на нефарбовані фасади, за бажанням замовника. Що обрати?

  • Постобробка

Післямеханічна обробка після обробки верстата з ЧПУ (опціональні опції). Після якісної фрезерування фасаду виріб практично готовий, але піддається механічному шліфуванню. Іноді потрібно ручна шліфування і обробка гострих кутів, це залежить від від рельєфу декору і вимог до продукції. Будь-яка фреза навіть невелика, має радіус. Якщо потрібен гострий кут в рельєфі, обрізка проводиться тільки вручну. Це стосується і роботи з покриттями, коли у вас багата фантазія і можливості, наприклад, старіння (патина) і створення декоративного ефекту золочення.

  • Масштабування

Ви можете переглядати різьблений дерев’яний фасад для меблів No25 і змінювати розміри. За замовчуванням за допомогою повзунка пропорційно змінюється 3d модель фасаду. Щоб ввести свій розмір, потрібно розблокувати іконку у вигляді  «Розблокувати 3Д модель », задати свій розмір (з’явиться кнопка) Зберегти. Після невеликої паузи програма завершить розрахунок і різьблений фасад буде збережений у ваших габаритах. Краще замовити різьблений дерев’яний фасад для меблів No1 товщиною 19мм, це оптимальний мінімум.

2.Найважливіша інформація (Ціна? )

Ціна готового меблевого фасаду в магазині максимально реальна. Одним з варіантів зниження собівартості виробу є матеріали. Різниця в ціні за 1М³ може перевищувати 2000 доларів.  і багато іншого. Меблеві масла можуть сильно відрізнятися від марки до марки. Також ціна залежить від площі оброблюваної поверхні і додаткових опцій. Чим вище рельєф декору і щільність, тим довше час обробки. Напишіть на пошту, зателефонуйте і ми відповімо на всі ваші запитання.

 

 

 

Додаткова інформація

Замовлення

,

Матеріал

, , , , ,

Покриття

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Пост-обробка

, ,

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Показувати лише відгуки в Українська (0)

Будьте першим, хто залишив відгук “Різьблений дерев’яний фасад для меблів No25”“