Loading file

Модель занадто велика і була зменшена у розмірі, щоб уміститися в робоче поле верстата. [Приховати]

The model is too large to fit in the printer's build tray. [Приховати]

Модель занадто велика [Приховати]

Якість моделі відрізняється від оригіналу. Зроблено з метою покращення часу завантаження на мобільну версію. Можна подивитись, як виглядає не стандартна модель. [Приховати]

Попередження: вибраний принтер не може друкувати в повному кольорі [Приховати]

Попередження: моделі об’єктів із кількома сітками ще не підтримуються [Приховати]

Попередження: об’єкт DXF не підтримується  [Приховати]

Попередження: не вдалося організувати models [Приховати]


Різьблений дерев'яний фасад для меблів No1
Единица:      
Масштаб:
%
L × W × H:
X: × Y: × Z:  см 
Обертання:
X: ° Y: °  

Статистика моделі:

Объём модели: см3
Площадь поверхности: см2
Розміри моделі:
x x см
Кількість фігур:

Різьблений дерев’яний фасад для меблів No1

Перегляньте розділ довідки і прочитайте опис.

  Різьблений дерев’яний фасад для меблів No1 за попереднім замовленням. Якість 3D-моделі з мінімальною кількістю полігонів, це зроблено для кращого завантаження та перегляду виробу. Демо перегляд моделі необхідний, щоб побачити виріб за вашим розміром та розрахунком вартості виробу. Для виробництва ми використовуємо якісні 3D-моделі. Ви можете масштабувати модель, вибрати матеріал і додаткові опції. Ви можете отримати попередню вартість виробу з якісного натурального дерева та інших матеріалів. Детальніше в описі або на сторінці з інструкціями.

Loading price
Підходить у 90% випадках.
Висока деталізація.

Виберіть покриття, дивіться текстури.

Пост-обробка
 • Ручне підрізування кутів
 • Шліфування (ручне доопрацювання)
 • Патина (ефект старіння)

Опис

Різьблений дерев’яний фасад для меблів No1 фрезерується на верстатах з ЧПУ.  Для невеликих замовлень ми використовуємо стандартні меблеві щити з дерев’яного масиву товщиною 18,20,25,30,38,40 мм. Фасад з масиву дерева (з твердих порід дерева) коштує недешево, тому приділіть час на вибір декору.

Ми не можемо показати в магазині варіанти, які задовольнять абсолютно всіх. Практично всі елементи декору можна змінювати на свій смак, збільшувати або зменшувати в розмірах або додавати-замінювати центрально-кутовий декор, наприклад. Практично завжди, потрібно доопрацювання. Якщо вибираєте з каталогу різьбленого декору готову 3d моделей то безкоштовно. У  розділі каталогу «Різьблений декор (накладки)» можна підібрати додаткові елементи декору.

Якщо вам потрібно щось особливе, загляньте в розділ «Наші послуги». При перегляді моделі ви зможете попередньо переглянути, як буде виглядати ваш товар. Хочемо ще раз сказати, що завантажена на сервер 3d модель спеціально виконана з невеликою кількістю полігонів. Це необхідно для зниження навантаження і збільшення швидкості завантаження на мобільних телефонах. Перш ніж оплачувати фасад, ми відправимо вам рендеринг моделі (3D візуалізацію), і тільки після узгодження приступимо до роботи.  Для виробників меблів ми можемо зробити накладний декор окремо, або виготовимо тільки фільонку.  З’єднання деталей стійки (рами, обв’язки) може бути 90 ° і 45 °. Ширина рами (обв’язки) 72мм, можна обговорювати всі розміри. Товщина 19мм, це оптимальний мінімум.

Якщо вас не повністю влаштовує Різьблений дерев’яний фасад для меблів No1, ви можете змоделювати його самостійно, саме те, що вас порадує. Не так багато часу знадобиться, перегляньте інструкцію.

 1. Для початку потрібно завантажити Фасад без різьблення, є заготовки для неглибокого рельєфу і для великого. Відповідно 5мм і 9мм, цього достатньо.
 2. Виберіть необхідні елементи різьбленого декору, і завантажте їх. Запишіть артикули моделей, потім вкажіть у примітці до замовлення. Всі доступні для завантаження 3D-моделі можна знайти за допомогою фільтра “Фільтр за типом товару” – “Завантажити 3D модель” Посилання у шапці товару в короткому описі. Різьблений дерев'яний фасад для меблів No1 121F-001
 3. Скористайтеся безкоштовною програмою 3D Builder, Завантажуйте моделі, створюйте власний дизайн. Збережіть модель у форматі STL.
 4. Загрузите вашу модель « 3D Фрезерування на чпу», Отримайте свій результат.

Загальна інструкція

 1. Вибір замовлення на Різьблений дерев’яний фасад для меблів No1. Є два варіанти, що відрізняються вибором матеріалу. У першому варіанті «3D фрезерування з ЧПУ» (st. size)” використовуються стандартні розміри матеріалу, завжди є якийсь обсяг на складі або ми можемо швидко отримати його для вашого замовлення. Якщо його немає в списку, повідомте нам. Другим варіантом «3D фрезерування з ЧПУ (custom size)» є виготовлення щитів (заготовок) на замовлення, якщо це необхідно. Наприклад, великогабаритні вироби. Ви повинні розуміти, що ми не можемо заздалегідь розрахувати вартість і це займає більше часу.
 2. Вибір матеріалу для Різьблений дерев’яний фасад для меблів No1. Матеріал групується не за сортами, а за розміром. Все дуже просто, спочатку пункт No1 (замовлення), потім матеріал зі списку активних. Якщо розмір деталі не сильно відрізняється від стандартного матеріалу, який ми використовуємо, то вибираємо аналогічний розмір. Наприклад, потрібна декоративна накладка товщиною 15мм, вибирайте матеріал 18мм. У примітці до замовлення вкажіть необхідну товщину. Перерахуємо ціну,  і ми відправимо вам електронний лист. Різниця в ціні на великих накладках або з глибоким рельєфом може бути помітна
 3. Покриття для Різьблений дерев’яний фасад для меблів No1. За замовчуванням використовується “Без покриття”. Він згрупований за призначенням: «Масло з твердим воском для меблів», «Тверде масло для стільниці» і т. д. Хочемо попередити, що фактури покриття не дають 100% відповідності кінцевому результату, це залежить від матеріалу. Рекомендована кількість шарів – не менше трьох, особливо якщо виріб знаходиться в середовищі підвищеної вологості.
 4. Постобробка для Різьблений дерев’яний фасад для меблів No1. Подальше доопрацювання виробу, перед шліфуванням (ручна), обрізка кутів, патина (старіння) і т. д.
 • Ручне шліфування – не обов’язкова опція. Після 3d фрезерування з ЧПУ виріб за замовчуванням шліфується абразивно-полімерними щітками різної зернистості, після такої обробки виріб готовий до масляного покриття в 99% випадків. У деяких випадках цього недостатньо, це може бути вимога замовника або призначення виробу, а також рельєф самого декоративного різьблення. Можуть використовуватися додаткові інструменти, такі як ручний «дремель». Потрібно більше  внесок.
 • Ручна обрізка гострих кутів. Всі фрези з ЧПУ мають радіус, нехай і не великий. У тих випадках, коли це неприпустимо, всі кути можна зрізати ручним інструментом
 • Патина (старіння).
 1. Масштабування Різьблений дерев’яний фасад для меблів No1. Вона здійснюється за допомогою кнопок навігації
 • «Одиниця», напевно, зрозуміла
 • «Масштаб» – за допомогою повзунка змініть розмір зі збереженням пропорцій моделі.
 • «L х W х H» – для більш точного введення розмірів, при розблокуванні «замка» можна змінювати розміри довільно (не пропорційно). Коли з’явиться кнопка «Застосувати», не забудьте зберегти і заблокувати значок «Замок»
 • Як бачите, все просто.
 1. Використання 3D-моделей. Ви можете завантажити 3d-модель і використовувати її для створення свого продукту. Наприклад, потрібен різьблений фасад з масиву дерева, але потрібно додати додатковий різьблений елемент, наприклад, вирізання розетки по центру. Для цього можна використовувати масу безкоштовних програм, таких як 3D Builder. Завантажуйте моделі, збирайте всі вибрані  елементи, зберігайте і користуйтеся розділом «НАШІ ПОСЛУГИ». Зверніть увагу, що всі моделі мають невелику кількість полігонів, тому за допомогою елементів декору ви зможете зібрати свою конструкцію і масштабувати їх як завгодно. Підходить для візуальної оцінки продукту, не більше. Зменшення полігону зроблено для скорочення часу  завантаження 3D-моделі, особливо на мобільні пристрої. Після того, як ви визначитеся з дизайном, масштабуванням, загрузить в  «3D фрезерування з ЧПУ». При виконанні кроків 1,2,3,4, ви отримаєте розрахунок вашого замовлення.

Ось не великий список програм

 • TinkerCAD – найкраща програма для новачків
 • FreeCAD є вільною програмою з відкритим кодом
 • Blender – це просунута безкоштовна програма
 1. Ціна, оплата.
  • Вироби на замовлення тільки з передоплатою 70%. Всі роботи мають індивідуальні особливості, такі як розмір, колір, різьблення і т. д. Тому, якщо з якихось причин ви відмовитись від замовлення (дивіться «Положення та умови»), ймовірність того, що Різьблений дерев’яний фасад для меблів No1 підійде іншому замовнику, малоймовірна. Сподіваємося на ваше розуміння.
  • Ціна готового виробу в магазині максимально реальна. Одним з варіантів зниження собівартості виробу є матеріали. Різниця в ціні за 1М³ може перевищувати 1000 доларів. і багато іншого. Масло-віск може сильно відрізнятися від марки. Також ціна залежить від площі оброблюваної поверхні і додаткових опцій. Чим вище рельєф декору і щільність різьблення, тим більше 3D фрезерування займає робочий час. Один з цінових параметрів, площа поверхні в СМ². Напишіть на пошту, зателефонуйте і ми відповімо на всі ваші запитання
 2. Доставка, детальніше читайте тут.
 3. Терміни виготовлення .
 4. Гарантії на продукцію

 

 

 

 

Додаткова інформація

Тип виробу/послуги

Фасад для меблів різьблений, Фільонка фасаду різьблена

Види робіт/послуг

Виготовлення елементів декору з каталогу

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Різьблений дерев’яний фасад для меблів No1”“
Менеджери
Зворотній зв'язок
Відповімо на будь-які питання на цю тему.
Зв'язатися